Jedną z ważniejszych metod Zróżnicowanej Terapii Cellulitu jest oryginalny masaż z wykorzystaniem przesuwających się fal powietrza przy pomocy aparatu Slide Styler. W czasie zabiegu delikatny sekwencyjny nacisk jest wywierany w kolejności na stopy, łydki, kolana, pośladki aż do talii. Po zabiegu czuje się odprężenie i wypoczęcie. Wstajemy z fotela z poczuciem lekkości, pełni energii. Znikają obrzmienia i obrzęki nóg, ustępuje uczucie ociężałości.

slide-styler

Zabieg reguluje proces wydalania zbędnych dla organizmu produktów przemiany materii. Najnowsza aparatura do walki z nadwagą, cellulitem i obrzękami nóg wykorzystuje założenia drenażu limfatycznego. Specjalnie skonstruowane rękawy napełnianie powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem zastępują dłonie masażysty.

Aparat Slide Styler skutecznie walczy z nadmiarem tłuszczu i wody w tkankach.

Zabieg nie wymaga wysiłku i jest wyjątkowo lubiany przez korzystających.

Sekwencyjnie wypełniające się rękawy wywierają stopniowane zmienne ciśnienie na poddawaną zabiegowi partię ciała.

Stopień oraz częstość wypełniania dobierana jest indywidualnie dla każdego. Masaż aparatem Slide Styler doskonale zastępuje drenaż ręczny. Stopniowe wypełnianie się rękawów dokładnie naśladuje ruchy rąk masażysty, jest nawet bardziej równomierne. Rękawy wypełniają się począwszy od położonych najdalej od serca.

Drenaż może obejmować dolną połowę ciała oraz ramiona. Ogromną zaletą opracowanych w Weyergans High Care rękawów jest fakt ich zachodzenia na siebie. Oznacza to, że żadna przestrzeń ciała nie zostaje ominięta podczas zabiegu. Po zabiegu wstajemy z fotela z poczuciem lekkości a skóra staje się bardziej jędrna i napięta.

Zabieg z użyciem rękawów na ręce jest w szczególności dedykowany kobietom po amputacji piersi a także tym, które mają usunięte same węzły chłonne.

Polecamy połączyć zabieg drenażu i masażu Slide Styler z zabiegiem body wrapping (dla osób z popękanymi naczynkami lub wałczącymi z nadmiarem tkanki tłuszczowej).

Cena:

Całe ciało 100 zł (czas trwania 1 zabiegu to 30 min.)

Slidle Styler + body wrapping na nogi 180 zł (czas trwania zabiegu ok. 60 min, 30 min +30 min)

Slide Styler + body wrapping nogi + ręce + brzuch 250 zł (czas trwania zabiegu ok. 70 min, 40 min + 30 min).

Filmy

SLIDE STYLER - bezkonkurencyjny drenaż limfatyczny