ENDERMOLIFT LPG® Cellu M6 Endermolab® to obecnie najnowocześniejsze na rynku medycyny estetycznej urządzenie, oferujące unikalną technologie ENDERMOLOGIE®.


To innowacyjne (zintegrowane z łóżkiem zabiegowym) i kompleksowe urządzenie do zabiegów wykorzystujące pełen zakres bogatych możliwości techniki LPG w zabiegach estetycznych. Technologia zabiegów endermologicznych polega na równoległym zastosowaniu elektronicznie sterowanych rolek oraz zjawiska próżni, które stymulują wierzchnie warstwy skóry. W efekcie dochodzi do reakcji chemicznych w jej wnętrzu polegających m.in. na stymulacji komórek do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.

Badania kliniczne potwierdzają, że technologia LPG pozwala na wykonanie zabiegów nie tylko na poziomie naskórka czy skóry właściwej, ale również w obrębie tkanki podskórnej zwiększając lipolizę tkanki tłuszczowej nawet do 70% oraz produkcję kolagenu o 240%.

Efekty zabiegu ENDERMOLIFT LPG ENDERMOLIFT™ to innowacyjna procedura zabiegowa wykonywana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej na rynku technologii endermologicznej tj. aparatu CELLU M6® ENDERMOLAB. Podczas zabiegu dochodzi do wywołania mikrouderzeń oddziałujących na powierzchnię skóry, które stymulują komórki młodości i reaktywują naturalną produkcję kolagenu i elastyny. Efektem zabiegu ENDERMOLIFT™ jest odmłodzenie skóry – bezinwazyjny lifting polegający na przywróceniu naturalnej sprężystości i blasku skóry oraz likwidacji drobnych zmarszczek.


ENDERMOLIFT™ to procedura w pełni naturalna, którą dogłębnie przywraca skórze gęstość likwidując przy tym oznaki starzenia się skóry. W badaniu klinicznym przeprowadzonym w roku 2013 w Katedrze Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Besancon (Francja) pod nadzorem prof. Humberta potwierdzono następujące wyniki terapii ENDERMOLIFT™: + 80% wzrostu syntezy kwasu hialuronowego, + 46% wzrostu produkcji włókien elastynowych, + 21% poprawy zagęszczenia skóry, + 23% spowolnienia rozpadu włókien kolagenowych.

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg jest przeprowadzany przez dyplomowanego kosmetologa po ustaleniu wskazań i wykluczeniu przeciwwskazań. Polega na wykonywaniu specjalną głowicą masażu twarzy, podczas którego dochodzi do stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych skóry tj. produkcji kolagenu i włókien elastynowych.

Kosmetolog ma do dyspozycji 6 programów zabiegowych zależnych od wskazań i oczekiwań pacjenta:

  • Rozświetlenie
  • Pielęgnacja oczu
  • Odmłodzenie
  • Ujędrnienie
  • Wyszczuplenie
  • Detoksykacja

 

Czas zabiegu

Zabieg trwa od 20 do 40 minut.

Okres rekonwalescencji Zabieg zazwyczaj nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Wyjątkowo może pojawić się przemijające lekkie opuchnięcie, ból, swędzenie, zasinienie lub przebarwienie oraz wrażliwość na ból. Czas utrzymywania się efektów Efekty zabiegów wykonywanych w serii utrzymują się do 6 miesięcy.