Często zadawane pytania

Co to są ultradźwięki?
Jest to fala o częstotliwości 20 000 Hz, czyli powyżej zakresu słyszalności ucha ludzkiego, oddziałująca na ciało poprzez delikatny masaż powodując regeneracje i odmładzanie tkanek. Wpływ fali ultradźwiękowej na skórę-Zwiększa rozpuszczalność błon komórkowych, umożliwiając wtłaczanie substancji aktywnych w widoczny sposób Zwiększa efektywność zabiegów kosmetycznych pomaga wzmocnić naczynia krwionośne stymuluje regeneracje uszkodzonej tkanki, przyspieszając wygładzanie blizn eliminuje zmarszczki i zapobiega ich tworzeniu likwiduje „worki” i cienie pod oczami, poprawiając krążenie krwi i limfy rozbija cząsteczki tłuszczu, zwiększając skuteczność zabiegów antycellulitowych i ujędrniających – zwalcza cellulit wygładza i nawilża skórę.
Na czym polega działanie peelingu kawitacyjnego?
Fala ultradźwiękowa w obecności płynu tworzy pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają, Pod wpływem ciepła i podwyższonego ciśnienia dochodzi do bardzo dokładnego oczyszczenia skory z zalegającej warstwy zrogowaciałego naskórka, toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych.
Mam problem z cerą, tłustą skórę ze skłonnością do trądziku i wyprysków. Jak ją pielęgnować, jakie zabiegi stosować?
Wbrew powszechnemu przekonaniu skóra z objawami trądziku, łojotokowa jest bardzo wrażliwa. Należy więc stosować zabiegi kosmetyczne i preparaty, które jej dodatkowo nie podrażnią. Nie należy więc stosować preparatów silnie wysuszających, zawierających spirytus, gdyż przyniesie to odwrotny od zamierzonego efekt. Zalecane są preparaty przeznaczone specjalnie dla tego rodzaju skóry, delikatne i łagodne ale jednocześnie silnie nawilżające. Bardzo często bowiem skóra w takich przypadkach jest nadmiernie przesuszone. W naszym gabinecie oferujemy Państwu zabiegi wykonywane ze specjalnymi preparatami dla tego rodzaju cery. Są to preparaty od mleczka i toniku przez ampułki, sera, maseczki a nawet podkłady pod makijaż. Oferujemy także preparaty do domowej pielęgnacji.
Mam cerę szarą, bladą zmęczoną. Co robić?
Dla tego rodzaju problemów polecamy serie zabiegów zwłaszcza nawilżających, dotleniających a także odprężających. Proponujemy zabiegi z wykorzystaniem ultradźwięków, fal radiowych, masaże manualne a także zabiegi z wykorzystaniem światła żółtego i niebieskiego. Niewątpliwie wygląd i stan naszej skóry poprawi odpowiednia ilość relaksu i wypoczynku.Masz pytanie?