Manicure i pedicure lakierami Vinylux już w naszym salonie!

MANICURE I PEDICURE LAKIERAMI VINYLUX JUŻ W NASZYM SALONIE!

NOWA METODA firmy CND Shellac. Lakier do paznokci Vinylux – rewolucyjny manicure & pedicure z 7-dniowym efektem Vinyluxto lakier do paznokci o innowacyjnej formule, który utwardza się pod wpływem naturalnego światła.

Dzięki rewolucyjnej technologii kolor utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni, a im dłużej go nosisz, tym lakier staje się bardziej odporny na uszkodzenia, kruszenie czy zarysowania.

Co najważniejsze, lakier można zmyć z paznokci samodzielnie w domu, bez umawiania się na wizytę u manicurzystki.

Bogata paleta lakierów – od spokojnych, jasnych pasteli, aż po soczyste i głębokie odcienie sprawia, że można wybrać unikalny kolor, który idealnie będzie komponował się z odcieniem skóry.

Jak wykonuje się manicure Vinylux?

Manicurez użyciem lakierów Vinylux nie wymaga użycia bazy, dlatego można wykonać go dużo szybciej niż metodą standardową.

Manicure Vinyluxskłada się z 3 etapów:

  • oczyszczania – pierwszy etap wykonania manicure z wykorzystaniem lakierów Vinylux polega na dokładnym oczyszczeniu i odtłuszczeniu płytki paznokci,
  • nakładania koloru – pomijając etap nakładania bazy, przechodzi się od razu do nałożenia dwóch, cienkich warstw lakieru Vinylux Weekly Polish, których kolory można wybrać z palety aż 62 barw,
  • wykończenie – po nałożeniu koloru, manicure kończy się poprzez nałożenie jednej warstwy bezbarwnego lakieru nawierzchniowego Vinylux Weekly Top Coat.

Manicure lakierami Vinylux – technologia

W przeciwieństwie do klasycznych lakierów, Vinylux nie kruszy się, nie traci połysku ani trwałości, a dzięki właściwościom samoutwardzającym, jego trwałość zwiększa się, a nie pogarsza z upływem czasu.

Dzięki specjalnej technologii lakieru kolorowego i nawierzchniowego – idealny efekt można uzyskać wyłącznie, gdy używa się obu produktów firmy Vinylux jednocześnie.

Technologia bazuje na składnikach polimerowych, zawartych w obu produktach, które, pod wpływem naturalnego światła, łączą się ze sobą. Im częściej paznokcie poddawane są działaniu światła, tym trwalsza staje się struktura lakieru.

Manicure Vinylux

Manicure Vinylux

Manicure lakierami Vinylux – atuty:

  • trwałość – manicure Vinylux idealnie utrzymuje się na paznokciach aż 7 dni,
  • solidność – wysoka jakość lakieru nie zmienia się przez cały czas noszenia go na paznokciach; nie tworzą się pęknięcia, zadrapania lub odpryski,
  • szybkość i wygoda – właściwości samoutwardzające lakieru Vinylux oraz brak konieczności użycia bazy sprawiają, że manicure wykonuje się szybko i wygodnie, a dodatkowo można usunąć go samodzielnie w domu,
  • wybór kolorów – lakiery Vinylux dostępne są aż w 62 odcieniach: od jasnych i delikatnych, aż po intensywne i głębokie.
  • Już dziś umów się na manicure Vinylux i ciesz się nieskazitelnym wyglądem Twoich dłoni aż przez 7 dni!
  • Cena manicure vinylux 35zł, pedicure vinylux 80zł