PIXEL PEEL - NOWOŚĆ! Połączenie kwasu TCA z techniką Dermapen!

Pixel Peel  (alternatywa dla lasera frakcyjnego) to połączenie zabiegu  Dermapen czyli frakcyjnej stymulacji mikroigłami z jednym z najskuteczniejszych peelingów medycznych – kwasem Easy TCA.  Zabieg nie ma sobie równych w dziedzinie efektywnej redukcji blizn i rozstępów. Jest szczególnie polecany dla skór grubych z licznymi bliznami potrądzikowymi.

W pierwszej fazie zabiegu leczony obszar poddaje się intensywnemu działaniu oryginalnego urządzenia Dermapen. Głowica urządzenia wyposażona w 12 mikroigieł wykonuje 108 pulsujących ruchów na sekundę, dzięki czemu w skórze powstaje nawet 1296 mikrokanalików. Frakcyjna stymulacja mikroigłami pobudza receptory skóry, poprawia krążenie oraz przyspiesza autonomiczne procesy regeneracyjne.Fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny.

W drugiej fazie – dzięki mikronakłuciom w głąb naskórka i skóry właściwej wprowadzany jest peeling Easy TCA . Poprzez bardzo silną ingerencję następuje wzmożona stymulacja kolagenu i odbudowa głębokich warstw skóry. Wykończeniem zabiegu jest wyciszająca maska- krem, która ma właściwości silnie stymulujące, antyoksydacyjne i wspomagające gojenie.

Easy TCA = roztwór podstawowy + 50% TCA = 15% EASY TCA

W zabiegach medycyny estetycznej znajduje zastosowanie w przypadku:
  • rozstępów
  • blizn potrądzikowych
  • głębokich przebarwień
  • wiotkiej skóry (np. brzucha po ciąży)
  • skóry palacza

Peeling medyczny jest przeznaczony dla osób w każdym wieku i daje bardzo dobre rezultaty!

Opis zabiegu:

Kosmetolog  wykonuje zabieg dwuetapowo. Najpierw wykonujemy mikronakłuwanie na głębokość od 0,5-2,5 mm pod znieczuleniem w postaci lidokainy. A następnie nakładamy 1 lub 2 warstwy Easy TCA. Miedzy 3-6 dniem po zabiegu następuje intensywne złuszczanie skóry, które prowadzi do regeneracji i przebudowy tkanek. Dobre efekty uzyskuje się już po pierwszym zabiegu. Jednak dla osiągnięcia zadowalającego efektu konieczne może być wykonanie od 2-4 zabiegów w serii co 4 tygodnie.

Zobacz efekty zabiegu oglądając odcinek Poradnika Kliniki Medycyna Urody:

PRZECIWWSKAZANIA:
  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Infekcje skórne w miejscu zabiegu
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne

pixel-peel