Chciałabym przedstawić nowość w naszym Salonie , peeling medyczny średniogłęboki VI PEEL. Skierowany w szczególności do osób chcących wykonać skuteczny zabieg, bez konieczności długiej rekonwalescencji po zabiegu, z jednocześnie wspaniałym efektem terapeutycznym.

Jest to nowość w Polsce oraz aktualny hit na całym świecie, dlatego też cieszę się,  ze mogę Państwu zaoferować po raz kolejny preparaty z najwyższej półki zaraz po ich premierze.

vipeel

W czym tkwi sekret?

VI Peel jest unikalnym peelingiem medycznym nowej generacji. Nazywany „Miracle Peel”, czyli cudownym peelingiem, powstał w 2006 roku w Kalifornii i szybko zyskał uznanie, także wśród gwiazd. Stał się najbardziej poszukiwanym peelingiem w Hollywood. Dziś jego działanie promują m.in. Demi Moore czy Sharon Stone.

To bezpieczna metoda, praktycznie bezbolesna przeznaczona dla każdego typu skóry – podkreśla dr Izabela Kobylińska, dermatolog, prowadząca gabinet Belladerm MedSpa. – Formuła Vi Peel zawiera m.in. TCA, Fenol, Kwas salicylowy, kwas tretinoinowy oraz witamina C, co zapewnia bardzo silny synergistyczny efekt działania przy jednocześnie bardzo dobrej tolerancji przez pacjenta – dodaje dr Izabela Kobylińska. Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, karmienie piersią, alergia na składniki, stany zapalne, opryszczka terapia isotretinoiną w przeciągu ostatnich 3 miesięcy.

Istnieje możliwość terapii łączonych – tego samego dnia przed pilingiem można wykonać , zabieg z kwasem hialuronowym, mikrodermabrazję , LED.

Peeling ten może być stosowany w wielu wskazaniach medycznych (np. trądzik) i estetycznych (w tym przebarwienia i drobne zmarszczki). Pacjentki i pacjenci mają możliwość skorzystania z 4 jego odmian w zależności od potrzeb i skali problemów skórnych. VI Peel, choć ekskluzywny, to jednak zasługuje na wyjątkową uwagę i wyróżnienie przede wszystkim dlatego, że wykonywany jest jedynie przez wysokiej klasy specjalistów. Dzięki temu możemy być pewni bezpieczeństwa zabiegu, jak i jego skuteczności, także w przypadku większych problemów dermatologicznych. Przekonaj się na własnej skórze!

Ceny:

ViPeel na odmładzanie i trądzik (na czas procedury, Pacjent dostaje od nas potrzebny zestaw kosmetyków) 800zł
ViPeel na przebarwienia (na czas procedury, Pacjent dostaje od nas potrzebny zestaw kosmetyków) 1000zł