Piękne, zgrabne i zadbane ciało to coś, o czym marzy prawie każdy z nas. Nasz salon powstał właśnie po to, by pomóc Państwu spełnić to marzenie. Działamy od 2009 roku, a z każdym rokiem dołączają do nas nowi klienci. Państwa pozytywne opinie są dla nas motywacją, a wszelkie uwagi pomagają nam stale modyfikować i dostosowywać nasze usługi do Państwa potrzeb i oczekiwań. Skuteczność oraz gwarancję tych działań zapewnia wykwalifikowany personel oraz wysokiej jakości kosmetyki i nowoczesne urządzenia.

 • Zabiegi na ciało

  Piękne, zgrabne i zadbane ciało to coś, o czym marzy prawie każdy z nas.

  Nasz salon powstał właśnie po to, by pomóc Państwu spełnić to marzenie.

  Popularne zabiegi na ciało
  Mamy nadzieję, że Państwa pierwsza wizyta w naszym salonie zachęci Państwa do dalszych spotkań z nami i korzystania z naszej bogatej oferty.
 • Zabiegi na twarz

  Najbardziej narażona na zaburzenia funkcjonowania jest skóra odsłoniętych części ciała, takich jak twarz, szyja, dekolt.

  Należy więc zadbać o potrzeby naszej skóry stosując odpowiednie zabiegi kosmetyki twarzy, które pozwolą zachować jej piękny, zdrowy wygląd.

  Popularne zabiegi na twarz
 • Pilingi chemiczne

  Peeling medyczny polega na aplikacji substancji chemicznej, która umożliwia usunięcie zewnętrznej warstwy naskórka.

  Zima to najlepsza pora roku na wykonywanie peelingów chemicznych, które m.in. rozjaśniają skórę.

  Popularne pilingi chemiczne
 • Zabiegi inne

  Salon kosmetyczny Body Art ma przyjemność przedstawić Państwu swoją bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, paznokci i stóp.

  Popularne zabiegi
  Wśród szerokiej gamy zabiegów proponujemy Państwu linię twarzy, linię ciała, stylizację paznokci, pielęgnację paznokci, pielęgnację stóp oraz zabiegi upiększające.