Preparaty kosmetyczne są stosowane w celu poprawy wyglądu i kondycji skóry, niwelowania jej defektów, zapobiegania procesom starzenia się skóry oraz opóźniania ich. Najbardziej narażona na zaburzenia funkcjonowania jest skóra odsłoniętych części ciała, takich jak twarz, szyja, dekolt. Jest to wynikiem nie tylko procesu starzenia się organizmu, ale także wielu innych czynników, np. ekspozycji na światło słoneczne, stresu, chorób, przemęczenia, nieprawidłowej diety i pielęgnacji. Należy więc zadbać o potrzeby naszej skóry stosując odpowiednie zabiegi kosmetyki twarzy, które pozwolą zachować jej piękny, zdrowy wygląd.

 • Zabiegi na ciało

  Piękne, zgrabne i zadbane ciało to coś, o czym marzy prawie każdy z nas.

  Nasz salon powstał właśnie po to, by pomóc Państwu spełnić to marzenie.

  Popularne zabiegi na ciało
  Mamy nadzieję, że Państwa pierwsza wizyta w naszym salonie zachęci Państwa do dalszych spotkań z nami i korzystania z naszej bogatej oferty.
 • Zabiegi na twarz

  Najbardziej narażona na zaburzenia funkcjonowania jest skóra odsłoniętych części ciała, takich jak twarz, szyja, dekolt.

  Należy więc zadbać o potrzeby naszej skóry stosując odpowiednie zabiegi kosmetyki twarzy, które pozwolą zachować jej piękny, zdrowy wygląd.

  Popularne zabiegi na twarz
 • Pilingi chemiczne

  Peeling medyczny polega na aplikacji substancji chemicznej, która umożliwia usunięcie zewnętrznej warstwy naskórka.

  Zima to najlepsza pora roku na wykonywanie peelingów chemicznych, które m.in. rozjaśniają skórę.

  Popularne pilingi chemiczne
 • Zabiegi inne

  Salon kosmetyczny Body Art ma przyjemność przedstawić Państwu swoją bogatą ofertę profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, paznokci i stóp.

  Popularne zabiegi
  Wśród szerokiej gamy zabiegów proponujemy Państwu linię twarzy, linię ciała, stylizację paznokci, pielęgnację paznokci, pielęgnację stóp oraz zabiegi upiększające.