Anna Lotan to rodzima firma izraelska która od ponad 50 lat zajmuje się produkcją naturalnych dermokosmetyków. Rozbudowana oferta w której każdy znajdzie odpowiedni kosmetyk dla siebie, produkty oparte na naturalnych ekstraktach roślinnych, wysokiej klasy minerałach z Morza Martwego czy olejkach tłoczonych na zimno, brak szkodliwych składników – to wszystko przyczynia sie do wysokiej jakości i przede wszystkim efektywności dermokosmetyków Anna Lotan. Wszystkie produkty Anna Lotan są przeznaczone do stosowania przez profesjonalistów. Każda linia Anna Lotan jest przeznaczona do odpowiedniego typu skóry i służy do uzupełnienia odpowiedniej kuracji w gabinecie kosmetycznym i dermatologicznym. Formuły kosmetyków są opracowywane przez własne laboratorium Anna Lotan w Izraelu. Składy nie zawierają szkodliwych substancji dla skóry i są tak skomponowane, aby zapewnić długotrwały efekt i komfort w stosowaniu. Kosmetyki Anna Lotan nie są testowane na zwierzętach.

Anna-Lotan

W naszym Salonie dostępne są już zabiegi sztandarowe Anny Lotan czyli zabiegi oczyszczające i normalizujące do skór przetłuszczających i trądzikowych, np. zabieg Barbados.

Linia Barbados – są to dermokosmetyki przeznaczone do pielęgnacji skór wrażliwych, przetłuszczających się oraz z silnym łojotokiem. Opatentowany przez firmę Anna Lotan unikalny skład kosmetyków wyróżnia się zawartością naturalnych składników oraz szybkim i skutecznym działaniem.

Wyciąg z miąższu Aloesu jest podstawowym składnikiem dermokosmetyków Linii Barbados. Dzięki czemu kosmoceutyki są hypoalergiczne i zalecane do cer alergicznych, łojotokowych, bardzo wrażliwych.Dermokosmetyki Linii Barbados doskonale wspomagają leczenie dermatologiczne, są polecane przez wielu kosmetologów oraz dermatologów na całym świecie.

Anna-Lotan-2

Alodem – unikalna linia dermokosmetyków stworzona została dla skór szczególnie wrażliwych, naczyniowych z tendencją do zaczerwienienia oraz cierpiących na trądzik różowaty.

Seria Alodem została oparta na schemacie stopniowej regeneracji naskórka poprzez AHA i uszczelnieniu naczyń krwionośnych. Odbudowa i zwiększenie grubości naskórka sprawia, że naczynia włosowate stają się mniej widoczne a bogaty skład preparatów zapobiega powstawaniu nowych naczynek.

Bogactwo ekstraktów roślinnych z malwy, aloesu, jemioły, czy oczaru wirginijskiego zapewnia doskonałe ukojenie i odżywienie skór ekstremalnie wrażliwych i alergicznych. A wyciągi z ruszczyku kolczastego, granatu i rdestu ptasiego niwelują zaczerwienienia przynosząc długotrwałą ulgę skórze.

Alodem