OD PONAD 20 LAT OLOS JEST ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY TYCH, KTÓRZY POSZUKUJĄ NATURALNYCH KOSMETYKÓW.

Dzień po dniu Laboratoria OLOS studiują naturę i wybierają z niej najbardziej efektywne, czyste i prawdziwe elementy jako składniki aktywne kosmetyków. OLOS jest specjalnie dedykowaną marką dla Twojej skóry, która zmienia się w czasie, tak aby zawsze zagwarantować Ci najlepszą opiekę.

OLOS stapia się z naturą i wychodzi poza kosmetykę mieszając się z nowoczesnym stylem życia poszukującym natury.

OLOS jest:

  • pozbawiony parabenów i parafiny
  • pozbawiony alkoholu etylowego
  • sensoryczny
  • nie testowany na zwierzętach
  • bezpieczny
  • marką, która dba o Twoją skórę.

Z gamy naszych produktów wybierz te, które najbardziej odpowiadają Twojej skórze. W ofercie OLOS jest 5 linii do pielęgnacji twarzy. Czy masz skórę wrażliwą, mieszaną, tłustą, suchą, czy też dojrzałą OLOS zawsze ma dla ciebie idealną linię. W naszym Salonie mogą Państwo także zakupić kosmetyki do pielęgnacji domowej OLOS.

FRUTTI DI BOSCO

Linia do pielęgnacji skóry wrażliwej. Porzeczki, truskawki, maliny i jagody tworzą eliksir owoców leśnych mających dobroczynny i łagodzący wpływ na skórę. Chronią i koją delikatną i często podrażnioną skórę.

OLOS FRUTTI DI BOSCO

BIOSTAMINALIA

Czy oznaki dojrzałości stają się bardziej widoczne na Twojej skórze?

Jeżeli tak, odpowiedzią jest specjalna odmiana szwajcarskich jabłek Uttwiler Spätlauber, zawierających w sobie źródło młodości. Komórki macierzyste pozyskiwane właśnie z tych owoców mają niezwykłe właściwości ochrony naszych komórek macierzystych i dbania o zachowanie naszego piękna i młodości jak najdłużej.

BIOSTAMINALIA

 

GLYCO PROGRAM

Kwas glikolowy pozwala na złuszczanie martwych komórek naskórka i pomaga w jego regeneracji. Skóra odzyskuje naturalny blask i jest nawilżona. Jest  jednolita, pełna blasku i bardziej gładka.

GLYCO PROGRAM

THALASSO

to wyjątkowe podejście do piękna połączone z unikalnym działaniem specjalnie dobranych substancji aktywnych w ich najczystszej formie. Morze jest niewyczerpanym źródłem piękna. Wysokie nagromadzenie soli mineralnych, witamin i  pierwiastków śladowych znajdujących się w wodzie i algach powoduje głęboką regenerację i nawilżenie skóry twarzy.

THALASSO